Pages

11 Temmuz 2016 Pazartesi

Arda Turan'a Büyük Teklif


Başkan Yıldırım çok yakın olduğu Arda’ya, “Barcelona’dan ayrılacaksan yeni bir maceraya girme Fenerbahçe camiası sana kollarını açmaya hazır” dedi. Alınan bilgilere göre yıldız futbolcu F.Bahçe'nin teklifini çok cazip buluyor. Fakat G.Saray camiasından gelecek tepkiler nedeniyle kararsızlık yaşıyor...

Primlerle birlikte yılda 4 milyon Euro kazanacak


F.Bahçe’ye 3 yıllık imza atacak Slovak Skrtel, primlerle birlikte yılda 4 milyon Euro kazanacak

Kanarya Van der Wiel ve Neustadter transferlerinin ardından savunmaya 3. önemli takviyesini yaptı. SABAH'ın dün duyurduğu transfer için Fenerbahçe Kulübü de KAP'a "Görüşmeler başladı" açıklaması yaptı. Liverpool forması giyen 31 yaşındaki Slovak oyuncunun eşi de sosyal medya hesabında Slovakya bayrağınınyanına Türk bayrağını ekleyerek, transferi ilan etti. Yıldız futbolcunun alacağı ücret ise Bipspor'dan geldi. 3 yıllık sözleşmeye imza atacak olan Skrtel 10.5 milyon Euro garanti para alacak.Futbolcunun yıllık ücreti primlerle birlikte 4 milyon Euro'yu bulacak. Fenerbahçe bu transfer için Liverpool'a 5 milyon Euro ödeyecek. Slovak savunmacı Liverpool'da geçen sezon 22 maça çıkmış ve 1 gol atmıştı.

Diego Brezilya Yolcusu


Kanarya’da yönetimin idmana almayıp “Kulüp bul” dediği 10 numara sonunda gidiyor. Brezilyalı futbolcu, Flamengo ile anlaştı, Fenerbahçe de bonservisinde kolaylık sağlayacak.

Yeter ki bizden gitsin artık!
Fenerbahçe yüksek ücreti nedeniyle göndermek istediği Diego Ribas'nın gitmesi için Flamengo'ya her türlü kolaylığı sağlama kararı aldı. 5 milyon euro imza parası, yıllık 3.5 milyon euro maaş ve primlerle dünyaları kazanan Diego için Flamengo'dan sadece 1.5 milyon euro bonservis bedeli isteniyor. Brezilya ekibi de bu rakamı ödemeye hazır..
Futbol Futbol