Pages

11 Ağustos 2016 Perşembe

Pereira Belirsizliği


Aziz Yıldırım emri verdi, hukuk kurulu, sözleşmenin feshi için çalışmalara başladı. Portekizli ve yardımcıları ile en geç pazartesi yollar ayrılacak.
Fenerbahçe'de Vitor Pereira dönemi sona erdi. Önceki gün Portekizli çalıştırıcının yardımcılarının görevine son veren yönetim, dün Pereira'nın da biletini kesme kararı aldı. Hukuk kurulunun, başkan Aziz Yıldırım'ın talimatıyla sözleşmenin feshi için çalışmalara başladığı ve en geç önümüzdeki hafta pazartesi günü işlemleri tamamlayıp, Pereira ve ekibine tebligatı yapacağı bildirildi.

TAZMİNAT İÇİN PAZARLIK
Yönetimin önündeki en büyük sorun Pereira ve ekibine ödenecek tazminat. Finansal fair play kuralları nedeniyle UEFA'nın sıkı takibinde olan sarı-lacivertliler, Portekizli hoca ile pazarlık masasına oturacak. Hedef, rakamı mümkün olduğu kadar aşağıya çekmek. Anlaşma sağlanırsa, yollar el sıkışılarak ayrılacak. Aksi halde ise resmi prosedür işletilecek.

.

Stoke City Persie Takibi Sürüyor


İngiliz site, F.Bahçe’nin kiralama teklifini reddetmesine rağmen Mark Hughes’in Hollandalı yıldız için ümidini koruduğunu yazdı.

İngiliz Eatsleepsport adlı site, Stoke City'nin menajeri Mark Hughes'in Robin van Persie'nin transferi için ısrarını sürdürdüğünü yazdı. Site, Hollandalı yıldız için Stoke City yönetiminin yaptığı kiralama teklifinin sarı-lacivertli kulüp tarafından kabul görmediğini hatırlattı. Haberde, Mark Hughes'in buna rağmen transfer için isteğini ve ümidini koruduğuna yer verilirken, kulüpler arasındaki temasların devam ettiğini yazdı.

.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü