Pages

12 Ağustos 2016 Cuma

JUAN MATA SESLERİ

İngiliz basını, antrenmanda Jose Mourinho ile tartışan Juan Mata'nın Fenerbahçe'ye transfer olabileceğini iddia etti. Mourinho'nun sistemi ile uyuşmayan İspanyol yıldızın, ipleri kopardığı belirtilirken, gidebileceği takımlar olarak Everton ve Fenerbahçe gösterildi. Mata'nın bonservisi 20 milyon pound..

Pereira Pazarlığı

Vitor Pereira'nın 3 yardımcısı ile birlikte tazminatının 4 milyon euro'yu bulduğu belirtiliyor. F.Bahçe'nin hedefi 2.5 milyon euro'ya işi çözmek. Pereira'nın tutumu pazarlıkta belirleyici olacak. F.Bahçe tek taraflı feshederse, taraflar UEFA'da davalık olacak..

Fenerbahçe Yeni Teknik Adamını Arıyor


İlk hedef üst düzey yabancı bir teknik adam getirmek. UEFA, yüksek maliyete itiraz ederse, “Zorunluluk nedeniyle limit aşımı” maddesi gerekçe gösterilecek. Yabancı olmazsa Ümit Özat ya da Müjdat Yetkiner’den birisine takım teslim edilecek

Vitor Pereira ve yardımcıları ile yollarını ayırma kararı alan Fenerbahçe'de, hukuk kurulu, sözleşme fesih işlemlerini hazırlarken, bir yandan da yeni teknik direktör arayışı başladı. Yönetim, yeni hoca için 3 seçenek belirledi. İlk hedef dünya çapında üst düzey yabancı bir teknik adama takımı emanet etmek. Camiada Manuel Pellegrini, Marcelo Bielsa ve Van Gaal'in isimleri konuşuluyor. Ancak yıllık ücretleri en az 3-4 milyon euro'dan başlayan (2 yıllık sözleşme halinde yardımcılarıyla birlikte rakam 10 milyon euro'yu bulacak) bu hocaların gelmesi halinde UEFA'nın koyduğu 'harcama sınırlaması' yasağı aşılacak.


.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü