Pages

17 Ağustos 2016 Çarşamba

Ayağının Tozu İle Antrenmana da Katıldı


Kanarya'nın kritik Grasshoppers karşılaşması yarın oynanacak.
Bu zorlu maç öncesi F.Bahçe'de yeni teknik direktör Dick Advocaat basın toplantısında kameralar karşısına çıkacak. Hollandalı teknik adam, yarınki karşılaşmada da kulübede yer alacak.

AYAĞININ TOZUYLA ANTRENMANA ÇIKTI
F.Bahçe'nin önceki gün İstanbul'a getirdiği teknik direktör Dick Advocaat ayağının tozuyla idmanı izledi. Çalışmayı uzaktan takip eden Hollandalı çalıştırıcı dünkü idmanda ise saha içindeydi. Ancak resmi imzaları atılmadığı için fenerbahce.org'dan antrenman fotoğrafları paylaşılmadı.

DEĞERLERİ ÇOK DÜŞÜK BULDU
Pereira bilime inanan bir hoca değildi ve oyunculara test yapılmasına karşıydı. Bu performans testleri yine de oyunculara uygulanmıştı. Sonuçları ise kötüydü. Advocaat oyuncuların performans değer rakamlarını görünce bir hayli şaşırdı. Yetenekten önce güç ve dayanıklılığına önem veren Hollandalı hocanın "Bu durumu kısa sürede toparlamamız gerekiyor" dediği belirtildi.

.

Dick Advocaat Alacağı Para Belli Oldu

Hollanda Milli Takımı'nda teknik direktör Danny Blind'le birlikte görev yapan Dick Advocaat 280 bin euro kazanıyordu.

F.Bahçe'den 1.8 milyon euro alacağı öğrenildi. Başarı primleri şöyle: Avrupa Ligi'nde çeyrek final 150 bin euro, yarı final: 350 bin euro final: 500 bin euro, Kupa: 1 milyon euro. Bugün 14.30'da statta resmi imzayı atacak.

.

Robin Van Persie Artık 10 Numara

Van Persie, Instagram hesabından Türkçe ve İngilizce yaptığı açıklamada, "Formamı 10 numara olarak değiştirmeye karar verdim. Yeni sezon, yeni şanslar, yeni bir başlangıç. Fenerbahçe tarihinde 10 numaranın çok özel bir yeri var. Birçok büyük oyuncunun sırtında taşıdığı 10 numaralı formayı giyecek olmak büyük bir onur." ifadelerini kullandı..

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü