Pages

18 Ağustos 2016 Perşembe

Advocaat "4-3-3 Yada 4-4-2 Hücum Seviyorum"

F.Bahçe'nin yeni hocası Advocaat, ayağının tozuyla ilk maçta kadroya da neşteri vuracak. Vitor Pereira'nın 3-5-2 sistemini değiştirip takımı 4-3-3'e döndürecek olan Hollandalı teknik adam, bugünkü karşılaşmada Fernandao ve Josef De Souza'yı da kulübeye çekecek. Orta sahayı Mehmet Topal, Ozan Tufan ve Salih Uçan'dan kurması beklenen Advocaat, ileri üçlüde sürpriz bir şekilde Stoch'u görevlendirecek. Emenike'yi diğer kanat forvet olarak kullanmayı planlayan tecrübeli çalıştırıcı merkezde ise Van Persie'yi görevlendirecek. Öte yandan Danimarkalı stoperi Simon Kjaer'in durumu ise maç saatinde netlik kazanacak.

Grasshoppers Hocası Tedirgin

Değişen oyun sistemi rakibin hocasını tedirgin etti. Tami, F.Bahçe’yi analiz edemediklerini ve büyük sürpriz yaşayabileceklerini söyledi.

F.Bahçe'nin değişen sistemi Grasshoppers'ta kafaları karıştırdı. Takımın hocası Pierluigi Tami, uçakta gazetecilere yaptığı açıklamada "Biz onların hangi tarzda oynayacağını bilemiyoruz. Bu yüzden Fenerbahçe'yi inceledik diyemem" ifadelerini kullandı. Sarı-lacivertlilerin nasıl bir dizilişle sahaya çıkacağını kestiremediğini belirten İtalyan asıllı çalıştırıcı, "Sürprizlere hazırlıklı olmak zorundayız" şeklinde konuştu.

.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü