Pages

19 Ekim 2017 Perşembe

Giuliano:Namağlup gidiyorlar, ama bu kez karşılarında biz olacağız..

FENERBAHÇE'NİN Brezilyalı futbolcusu Giuliano, derbi öncesi NTV Spor'a konuştu. Tecrübeli futbolcu, derbilerin favorisi olmadığını belirterek, "Derbiler anların belirleyici olduğu maçlardır. Galatasaray iyi bir performans yakaladı. Namağlup olarak gidiyorlar. Ama bu kez karşılarında biz olacağız. Skorlarımızı iyiye taşıyoruz. Gelişiyoruz. Elimizden geleni yapacağız. Umarım kazanan taraf biz olacağız" dedi.

G.SARAY'IN FİKSTÜRÜ ZOR
GALİBİYETİN kendilerini yukarıya yaklaştıracağını kaydeden Giuliano, "Kazanırsak, moral bulacağız. Galatasaray'ı bekleyen zorlu deplasmanlar ve derbiler var. Beraberlikte çok kötü olmaz. Eğer yenilgiyle dönersek işler çok zorlaşabilir. İpler bizim elimizde olmaz. Rakipleri takip etmek zorunda kalırız. Bu da iyi olmaz. Tek düşüncemiz galibiyet. Biz şampiyonluk için mücadele ediyoruz" ifadelerini kullandı.

DÜNYA DERBİSİ OLACAK
İKİ takım arasında çok büyük bir rekabet olduğunu bildiğini kaydeden Giuliano şöyle devam etti: "Derbilerin tarihini biliyorum. Brezilya ve Rusya'dayken bu maçlardan haberim vardı. Bir dünya derbisi olacak. Souza'nın o statta neler yaptığını biliyorum. Halen o golle hatırlanıyor. Ben elimden geleni yapacağım. Önemli olan takımın kazanması. Başkası atsın, takım kazansın, ben yine mutlu olurum.".

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü