Pages

9 Ağustos 2017 Çarşamba

4 Transfer Yolda Sabretmek Lazım


Aziz Yıldırım, yazarımız Rıdvan Dilmen'in sorularını yanıtladı. “Dört transfer olacak. Bunların ikisi bu hafta içinde gelecek. Çalışmalar sürüyor, santrfor alacağız. 1-2 gün sabredin. Lucas Lima ve Ben Arfa ile ilgili görüşmeler yapıldı. Şartlar uygun olursa transfer olabilir. İstesek hemen alabiliriz"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, dün akşam NTV Spor'da katıldığı 'Yüzde 100 Futbol' programında yazarımız Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova'nın sorularını yanıtladı, gündeme ilişkin bomba gibi açıklamalar yaptı. Asbaşkan Şekip Mosturoğlu ile birlikte yayına katılan Yıldırım, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. İşte Yıldırım'ın transferle ilgili sözleri; "Önceki akşam Antalya'ya gittik. Orada Fenerbahçeli insanlar vardı. '4 transfer yapacağız' dedim. Çalışmalar neticesindeki pozisyonlar için söyledim. Daha fazla da olabilir ama 4 tanesini alacak şekilde organizasyon yapıyorlar. Parasal bir sıkıntımız yok. Takımın forma reklamını önümüzdeki hafta bağlamış olacağız. Bunlar da gelince bütçe belirli bir noktaya ulaşmış olacak.

Biz bu 4 oyuncu için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hocanın değerlendirmesine göre, ayın sonuna kadar zamanımız var. İki tanesi önümüzdeki hafta kesinleşebilir. İsterse yine takviye yapacağız. Süper Lig'de, Türkiye Kupası'nda ve Avrupa'da başarılı olmak için çalışma yapıyoruz. Santrfor alacağız. Orta sahaya hücuma dönük oyuncu bakıyorlar. Sol bek konusunda bir tablo yok ama olabilir.1-2 gün daha sabredelim. (Her şeyi açıklarsak) Anlaşmanız her şey bittiği anda bozuluyor.

.

Fash Transfer İçin Düğmeye Basıldı

Perez, Babacar ve Teo’dan net bir sonuç elde edilemezken, alternatif isimler arasında yer alan Roberto Soldado için düğmeye basıldı. Oyuncu “Evet” dedi. Yöneticiler Uslu, Yıldırım ve idari menajer Çetinkaya Villarreal’le masaya oturmak için İspanya’ya uçtu.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü