Pages

13 Kasım 2017 Pazartesi

Giuliano "Şans Yok"

Milli maçlar için Brezilya Milli Takımı'nda bulunan Giuliano, basına Fenerbahçe'deki günlerini anlattı. Çok modern ve büyük bir kulüpte oynadığını, İstanbul'un ise harika bir şehir olduğunu söyleyen sambacı, "Ancak benim için her şey günlük güneşlik değil. Kötü sonuçlar alıyoruz ve zirveden biraz uzaklaştık" dedi.

Karşılığını alamıyoruz
İşlerin ters gittiğini, hak etmedikleri puan kayıpları yaşadıklarını aktaran 27 yaşındaki yıldız, "Takımın bankosuyum. Teknik direktör bana güveniyor ve ben de elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Fakat çalışmalarımızın karşılığını alamıyoruz" şeklinde konuştu. Giuliano, toparlanacaklarını, üst üste birkaç galibiyetle kendilerine geleceklerinden emin olduğunu kaydetti..

Yenilik Başladı

F.BAHÇE Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Samandıra'ya 'futbolcu alanı' kurduruyor. Bir bilardo masasının yer alacağı, konsol oyunlarının da oynanabileceği alanın küçük bir bölmesinde futbolcular isterlerse ibadet de yapabilecekler. Kocaman'ın futbolcularına, "Burada her şeyi konuşun, tartışın ama dışarı çıkarmayın. Ben bile bu alana girip sizi rahatsız etmeyeceğim" güvencesi vereceği öğrenildi..
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü