Pages

25 Aralık 2008 Perşembe

Deivid fazla mesaide

Takımımız lige verilen ara nedeniyle tatil yaparken, Samandıra Kamp Merkezi'nde çalışmalarını sürdüren Deivid de Souza, fiziksel eksikliklerini gidermek adına yaptığı bu çalışmalar sayesinde eski gücüne kavuşacağını inandığını söyledi.
Samandıra'da Carlos Cascallana eşliğinde çalışmalar yapan Deivid de Souza, "Burada çalışıyorum. Çünkü, sahada ortaya çıkan fiziksel eksikliklerimi gidermeyi hedefliyorum. Tatil günlerimi burada, İstanbul'da ailemle geçirmeyi ve Samandıra'da özel bir çalışma yapmayı tercih ettim. Bu yaptığım çalışma sayesinde eski gücüme kavuşup, takımımızın hedefi olan şampiyonluk yolunda katkıda bulunmak istiyorum" diye konuştu.
Sezonun ilk 16 maçlık periyodunu ve bundan sonraki maçları da değerlendiren Devid, "Geçen sezon sergilediğimiz oyunu bu sezon başından beri sahaya yansıtamadık. Sahada güzel şeyler yapmayı hedefliyoruz ancak, sezonun ilk yarısı hedeflediğimiz gibi olmadı. Artık sezonu iyi bitirip şampiyon olmak istiyoruz. Sezonun ikinci yarısında galibiyet serimizi devam ettireceğiz" dedi.
Taraftarlarımıza da mesajlar veren Deivid, "Ben, taraftarlarımızın bir numaralı hayranıyım. Galatasaray, CSKA, Chelsea maçlarında attığım goller sonrasında gösterdikleri sevgi inanılmazdı. Her maç öncesinde sahaya girdiğimde taraftarımız beni şaşırtıyor. Her zaman bizi destekliyorlar. Bunun için onlara teşekkür ederim" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü