Pages

2 Şubat 2009 Pazartesi

Aragones'i gördük


Herkes görüyor ya Aragones!
Geçen hafta Trabzon derbisinden aldığı 1 puana sevinen Fenerbahçe, dün de Kadıköy'de G.Antepspor karşısında 1 puanı 85'te kurtardı! Volkan yine kalesinden devleşirken ligde 9 hafta sonra fileleri havalandıran Alex'in gölü ise 'Oscar'lıktı!

Fenerbahçe'nin gol yollarında yaşadığı sıkıntıyı 25 milyon Fener taraftarı görüyor! Ya Aragones! İspanyol hoca, bunu dün de göremedi! Aragones yüzünden Güiza yine 90 dakika sahada hayalet forvet olmaktan öteye gidemedi!

Kadıköy'de süper bir futbol ortaya koyan G.Antepspor, 82'de Erman Özgür'ün nefis golü ile öne geçti. 85'te Alex de Souza, klasına yakışır güzellikte füze gibi bir golle skoru belirledi: 1-1. Maçtan sonra bir grup Fenerbahçe taraftarı, "Yönetim istifa! Bu takım senin eserin!" tezahüratında bulundu!

Maçı çevirecek hamleler yapamayan Aragones'in sakatlanan Selçuk'un yerine kurtarıcı olarak Josico'yu oyuna alması tam bir facia olarak yorumlandı. 79'da giren Josico, topla buluştuğu ilk pozisyonda sakatlandı ve Fenerbahçe, 3 oyuncu değişiklik hakkını kullandığı için son 8 dakikayı 10 kişi tamamladı!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü