Pages

2 Şubat 2009 Pazartesi

Maç Özeti

Dakika 28
Bu dakikada Fenerbahçe serbest vuruş kazandı. Topun başına geçen Alex içeri doğru kavisli bir orta yaptı. Meşin yuvarlağa doğru hareketlenen Deivid ön direğe yakın bir noktadan vurdu ancak top üstten auta gitti.

Dakika 31
Fenerbahçe, Gaziantep kalesinde baskı kurdu. Soldan gelen Carlos'un yerden ceza alanına gönderdiği topa penaltı noktasında Alex dokundu. Ancak istedği gibi bir vuruş yapamayan kaptanın cılız şutu yandan auta gitti.

Dakika 42
Orta sahadan atılan uzun pasta ceza sahasına hareketlenen Gaziantepsporlu Murat Ceylan, kaleci Volkan Demirel ile karşı karşıya kaldı. Yerden sert vuruşunda kalesinden çıkan Volkan, yatarak topu kontrol etti.

Dakika 59
Gaziantep defansında topu alan İvan ileriye harika bir pas attı. Ceza sahası içinde topla buluşan Tabata, kaleci Volkan'ın üzerinden aşırttı. Ancak istediği gibi vuramayınca çok önemli bir gol pozisyon autla sonuçlandı.

Dakika 68
Orta sahada topla buluşan Semih, sol kanattan hareketlenen Güiza'nın önüne nefis bir pas attı. İspanyol oyuncu ceza sahasına girerek yerden bir şut çekti. Meşin yuvarlak, kaleci Murat'ı geçti ama direğin yanından auta gitti.

Dakika 71
Gaziantepspor atağında Mehmet Yozgatlı bir anda Fenerbahçe defansının arkasına sarktı. Penaltı noktası üzerinde kaleci Volkan ile karşı karşıya kaldı. Ancak kaleye arkası dönük kalan tecrübeli oyuncu pozisyonu kaçırdı.

Dakika 75
Gaziantepsporlu Beto ceza yayı üzerinde Yasin tarafından düşürüldü. Kazanılan serbest vuruşu Tabata kullandı. Brezilyalı oyuncunun çok sert ve düzgün şutunda, kaleci Volkan uçarak topu kornere çelmeye başardı.

Dakika 82
Gaziantepspor sol kanattan çok etkili geldi. Tabata mükemmel sürdüğü topu arka direğe doğru ortaladı. Bir anda defansın arkasına sarkan Erman Özgür düzgün bir vuruşla günün başarılı ismi kaleci Volkan'ı avladı: 1-0.

Dakika 85
Fenerbahçe sağ kanattan serbest vuruş kazandı. Colin Kazım topu ortaladı. Semih'in kafayla havalandırdığı topa, pozisyonu iyi takip eden Alex mükemmel vurdu. Meşin yuvarlak 90 olarak tabir edilen noktaya gitti: 1-1.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü