Pages

10 Şubat 2009 Salı

Fermanı Hazır


Formül 1- Aragones'le konuşarak tazminatsız ayrılmasını sağlamaya çalışmak. Ancak İspanyol çalıştırıcı buna sıcak bakmıyor.
Formül 2- Şartlar zorlanarak 4 milyon euro verip Aragones'i göndermek. Fakat bu formülün kongrede tepki toplayacağı endişesi yaşanıyor.
Formül 3- Aragones'in üzerine başka bir teknik sorumlu getirmek. Böylece Aragones'in yetkilerini kısıtlayıp, istifa etmesini sağlamak.

F.Bahçe'nin ligdeki kötü gidişatı, yaklaşan kongre öncesi başkan Aziz Yıldırım'ı sıkıntıya sokarken, yöneticiler teknik direktör Luis Aragones konusunda ikiye bölündü. İstanbul BŞB yenilgisi sonrası toplanan yönetimde yoğun eleştiriler alan Aragones masaya yatırıldı. Bazı yöneticiler, Yıldırım'a "Bu adamla olmuyor. Aşı tutmadı. Verelim tazminatını, gönderelim. Yola yerli bir teknik adamla devam edelim. Durum böyle kötü giderse kongreyi de kaybedebiliriz" dedi.

Ancak başkan Aziz Yıldırım "Aragones'in tazminatı 4 milyon euro. Bu krizde bu parayı vermem. Eğer karşılıklı anlaşırsak gönderirim. Yoksa F.Bahçe'nin parasını sokağa atmam. Başka bir yöntem düşünelim" dedi. Aragones'in gelmesinde büyük rolü olan asbaşkan Mahmut Uslu ise "Dere geçilirken at değiştirilmez. Aragones tüm dünyanın tanıdığı, marka bir hoca. Sabredelim" görüşünü savundu. Kesin karara varılamayan toplantıda şu formüller ortaya çıktı:
Formül 1: Aragones'le konuşulup tazminatsız ayrılmasını sağlamak. Ancak İspanyol hoca buna soğuk bakıyor.
Formül 2: Şartlar zorlanıp 4 milyon euro'yu vermek ve Aragones'i göndermek. Bu formülün ise kongrede tepki toplama ihtimali oldukça yüksek.
Formül 3: Aragones'in üzerine bir teknik sorumlu getirmek. Bu konuda Rıdvan Dilmen ve Aykut Kocaman'ın isimleri geçiyor. Böylece Luis Aragones'in yetkilerini kısıtlayıp istifasını sağlamak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü