Pages

6 Mart 2009 Cuma

Güiza gidiyor Eto'o geliyor


Sarı-lacivertli ekip, büyük hayal kırıklığı yaratan Güiza'yı Barcelona'ya verecek ve üste para ödeyip Eto'o'yu alacak. İtalyan onlysoccer.net sitesi Barça'nın Güiza'ya talip olduğu haberini dün manşetten verdi

Fenerbahçe, son iki yıldır hayallerini süsleyen Samuel Eto'o için geniş çaplı bir operasyon başlattı. Edinilen bilgilere göre, Daniel Güiza'yı elinden çıkarmaya kararlı olan Fenerbahçe, sezon sonunda Barcelona'nın yıldızı Eto'o'yu renklerine katmak için kısa süre önce gizlice kolları sıvadı. Fenerbahçe, Kamerunlu golcüyü alabilmek amacıyla tüm olanaklarını seferber etmeye hazırlanırken, İspanya'dan gelen müjdeli bir haberle büyük sevinç yaşadı. Habere göre, Barcelona Teknik Direktörü Guardiola, Fenerbahçe'nin satmak istediği Güiza'ya göz koydu. Bu sürpriz gelişme sarı-lacivertli yöneticileri heyecanlandırırken, Eto'o'yu transfer etme hayali bir anda ete kemiğe büründü.

Fenerbahçe yönetimi hemen yeni bir formül gündeme getirdi ve Barcelona'ya Güiza'nın yanı sıra bir miktar da para verip karşılığında Eto'o'yu alma planını devreye soktu. Geçen yıl "Fener'den teklif aldım" diyen Eto'o'nun, artık Barcelona'da kalmak istemediği ve Türkiye'ye gelmeye sıcak baktığı öğrenildi. Barcelona'nın Güiza ile ilgilendiği iddiası, İtalyan medyası tarafından da dün tüm dünyaya duyuruldu. "www.onlysoccer.net" sitesi, takımdan ayrılacak olan 28 yaşındaki Eto'o'nun yerini doldurmak için harekete geçen Barcelona'nın, Güiza konusunda çalışmalara başladığını yazdı. Haberde Güiza ile Rusya'nın Rubin Kazan takımının da ilgilendiği belirtildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü