Pages

24 Mayıs 2009 Pazar

Aziz Yıldırım Seçilir


Ayakta alkışlanan, rakibi Kalkavan ile şakalaşan Yıldırım: F.Bahçelilik ayrıcalık. Ancak onu 24 saat yaşamak gerekir.


F.Bahçe kulübünün olağan genel kurulu, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde dün başladı. Aziz Yıldırım ile Şadan Kalkavan'ın bugünkü seçimde başkanlık için yarışacağı kongre renkli görüntülere sahne oldu. Yıldırım güne damgasını vurdu. Yıldırım, "Adayım" diyen Funda Sibel Pala'yı alkışlayıp tebrik ederken, rakibi Kalkavan
ile de samimi görüntü sergiledi. Kürsüye üyelerin ayakta alkışlaması ve "Büyük başkan" tezahüratlarıyla çıkan Yıldırım, "Ben değil, F.Bahçe büyüktür" diye söze başladı.

'HIRSIZ' DİYEMEZLER
Kalkavan'a teşekkür eden, "Muhalefetin olması demokrasi için önemlidir" diyen Yıldırım 11 yıldır 24 saatini F.Bahçe'ye ayırdığını söyledi. Yıldırım, "Herkes her şeyi söyleyebilir ama benim ve ekibim için kimse 'hırsız' diyemez. F.Bahçelilik ayrıcalıktır. Ama bunu 24 saat yaşamak gerek. Ben yaşıyorum. Pendik faciasını yaşadım, çeşitli dönemlerde görevi bıraktım. Taraftarımız ve genel kurulumuzun isteğiyle geri döndüm. Şadan bey siz iyi insansınız ama yanlış yönlendiriliyorsunuz" diye konuştu.

KALKAVAN'A TAKILDI
Yıldırım konuşması sırasında sık sık yan yana oturan Kalkavan ve Şen ikilisine takıldı. Kalkavan'a, "Aileyi birleştireceğinizi söylüyorsunuz. 10 bin 600 kongre üyesi var. Ben kaçıyla kavgalıyım? 50. Hepsiyle de F.Bahçe için kavga ettim. Siz Ali Şen yönetiminden, onunla kavga ederek ayrılmıştınız" sözü salonda kahkaha kopardı. Yıldırım şöyle konuştu: "Şükrü Saracoğlu, Faruk Ilgaz'dan sonra en uzun süre başkanlık yapan kişiyim. Seçerseniz yine yapacağım. Borcumuz var ama karşılığı da var."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü