Pages

24 Mayıs 2009 Pazar

Bomba Gibi Transferler Okumadan Geçme


Son iki haftada F.Bahçe'de sıcak gelişmeler yaşandı. Real Madrid'in eski hocası Schuster, 3 milyon euro'ya F.Bahçe'ye gelebileceğini bildirdi. İnter'in Arjantinli forveti Crespo'nun menajeri ise "Crespo'yu almak ister misiniz?" teklifinde bulundu. Sevilla'nın sol kanat oyuncusu Capel ve Fiorentina'lı Mutu da menajerleri vasıtasıyla F.Bahçe'ye gelmek için haber gönderdi. Dış İlişkiler Sorumlusu Neşet Yalçın, Schuster ve bu oyuncuların menajerlerine "Kongreden sonra görüşelim" cevabını verdi.

Cazibe merkezi

Crespo, Capel, Mutu ve Schuster, Fener'e gelmek için menajerlerini devreye soktu.

İŞTAH KABARTTI
Yıldırım'ın yeniden başkan seçilmesi halinde Fenerbahçe'de müthiş bir transfer hareketliliği yaşanacak. Sarı-lacivertliler, şampiyonluklara ambargo koyan bir takım kurmak için dev bir bütçe ile yola çıkacak. Bu durum, Avrupa'da kendisine daha iyi şartlarda kulüp arayan birçok yıldızın ve teknik direktörün
iştahını kabarttı.

KONGRE SONRASI
Son iki haftada sıcak gelişmeler yaşandı. Real Madrid'in eski hocası Schuster'in "3 milyon euro'ya F.Bahçe'yi çalıştırım" dediği öğrenildi. İnter'li Crespo, Fiorentina'lı Mutu ve Sevilla'lı Capel'in de Fener'e gelmek için haber yolladığı öğrenildi. Asbaşkan Neşet Yalçın'ın bu isimlere "Kongreden sonra görüşelim" cevabı verdiği belirtildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü