Pages

27 Mayıs 2009 Çarşamba

Sağlama Alındı


Rapor istenen Ganalı, burada da kontrolden geçirilecek. Anlaşmaya "Eski sakatlığı nüksederse alacakları ödenmez" maddesi konulacak.


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Kapımız açık. Raporları olumlu çıkarsa dönebilir" dediği Stephen Appiah'ta geri sayım başladı... Önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelmesi beklenen Ganalı futbolcu konusunda yönetim kendisini şimdiden sağlama aldı. Appiah, sağlık durumu ile ilgili raporları da beraberinde getirecek ve sarı-lacivertli yöneticiler, bu
raporları sağlık kuruluna incelettirecek. Bununla da yetinmeyecek olan yönetim, Appiah'ı yeni bir kontrolden daha geçirecek.

Ceza da silinecek
Sakatlığının tamamen geçtiğine kanaat getirilirse, "siyah inci" ile sözleşme yapılacak. Yönetim, yeniden sarı-lacivertli formayı giymesi halinde, siyahi oyuncunun FIFA'nın kararı ile Fenerbahçe'ye ödemesi gereken 2 milyon 280 bin euro'luk cezasını silecek. Ancak yönetimin planları bununla da bitmiyor. Appiah'a imzalattırılacak sözleşmeye, "Eski sakatlığı nüksederse kalan alacakları futbolcuya ödenmez" şeklinde bir maddenin de konulacağı öğrenildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü