Pages

16 Haziran 2009 Salı

Bu Transfere Şapka Çıkartın


.Bahçe, nefesleri kesen bir operasyonla renklerine bağladığı Mehmet Topuz'a eşine az rastlanır bir törenle imza attırdı. Mehmet Topuz, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gövde gösterisine dönüşen törende, taraftarın önünde bir kez daha sözleşme imzaladı. Stattaki tablo, iki sezon önce Brezilyalı yıldız Roberto Carlos için gerçekleştirilen törenden bile daha coşkuluydu.

Formayı defalarca öptü
Mehmet Topuz, Fenerbahçeliler'in göğsünü kabartan imza töreninde önce sarı-lacivertli formayı giydi sonra da üzerindeki armayı defalarca öptü. Bu esnada başkan Aziz Yıldırım, muzaffer bir kumandan gibi mağrur bir ifadeyle Mehmet Topuz'u izledi. Mehmet Topuz formayı öperken stattaki taraftarların coşkusu da doruğa çıktı.

Posterler Fotomaç'tan
Yaklaşık sekiz bin taraftar tarihi imza törenine tanık olmak için Şükrü Saracoğlu Stadı'na akın ederken, birçok taraftarın elinde FOTOMAÇ'ın üç gün önce verdiği Fenerbahçe formalı ve şapkalı Mehmet Topuz posteri vardı. Sarı-lacivertli taraftarlar tören boyunca yaptıkları coşkulu tezahüratlarla statta adeta yeri göğü inlettiler.

'Beşiktaş hata yaptı'
İmza töreninde konuşan başkan Aziz Yıldırım, Beşiktaş'a hem göndermede bulundu hem de zeytin dalı uzattı. Yıldırım, "Transfer nasıl yapılır herkese gösterdik. Hata yapmış olabilirler bu transferde. Ama onları da anlayışla karşılayacağız. F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş Türk futbolunun mihenk taşıdır, saygısızlık olmaz" dedi.


***

Şapkayı taktı

Yıldırım sözünü tuttu, Beşiktaş'ın elinden kaptığı futbolcuya şapkayı eliyle takıp imzayı attırdı Yıldırım sözünü tuttu, Beşiktaş'ın elinden kaptığı futbolcuya şapkayı eliyle takıp imzayı attırdı.

F.Bahçe, Beşiktaş ile girdiği Mehmet Topuz savaşını cumartesi kazanmış ve resmi imzayı attırmıştı. Başkan Yıldırım şovu da dün Şükrü Saracoğlu'nda yaptı. Taraftara açık törene takım elbise ile gelen Topuz'a taraftar, "Önce formayı öp, sonra özür dile. Bu taraftar seni bağrına basacak" tezahüratı yaptı. Başkan Yıldırım ve Topuz'un kısa konuşmasından
sonra taraftar "Şapkayı giy" diye bağırdı.

4 yıllık imza attı
Yıldırım "Her şeyin sırası var" dedi, Topuz'u "Formayı giy de gel" diye içeri gönderdi. Mehmet Topuz sarı-lacivertli formayla sahaya döndü, 4 yıllık imzayı attı. Başkan Yıldırım, "Bir gün herkes F.Bahçeli olacak" yazan şapkayı elleriyle Mehmet Topuz'a taktı. Taraftar, "Büyük başkan" diye alkışladı. Topuz da başında şapkasıyla formayı öptü, taraftar ile barıştı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü