Pages

9 Ekim 2009 Cuma

Alex'ten Çarpıcı Sözler


* Herkesin ağzından bir laf almak için yarıştığı F.Bahçe'nin süper yıldızı Alex de Souza, usta yazarımız Selçuk Yula'nın sorularını yanıtladı, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu:

* Bu sezon büyük işler yapıyoruz. Önemli goller attım, nadide sevinçler yaşattım. Fenerbahçeliler'e daha yaşatacağım çok sevinç var.

* Fenerbahçe'nin bu imkanlarla hedef koyup da başaramayacağı şeyin olacağını sanmıyorum. Bu iddiam, Avrupa kulvarı için de geçerli.

* Fenerbahçe tarihinin Avrupa'da en çok gol atan futbolcusuyum. Bunu hakkımda olumsuz düşünenlere bir kez daha hatırlatmak lazım.

* Daum'da olumlu anlamda değişiklikler var. Eskiden bize karşı biraz daha kapalıydı. Daha az konuşurdu. Şimdi sürekli konuşuyoruz.

* Normal futbol kuralları içerisinde, yani faul yapmadan, hiçbir savunma oyuncusu beni durduramaz. Bendeki bu yetenek Tanrı vergisi bir şey.

* 3-1'lik CSKA maçını hiçbir zaman unutamam. Edu kendi kalesine gol atmıştı. 1-0 mağluptuk. Kesin kazanmamız gereken bir maçtı.

* A.Gücülü Ceyhun, Beşiktaşlı Yusuf, G.Saraylı Arda'yı beğeniyorum. Arda, Trabzonlu Ceyhun ve G.Antepli Murat'ın bizde olmasını isterim.

* Başkanımızın '3 yıl üst üste şampiyon olacağız' sözü üzerimizde herhangi bir baskı yaratmıyor. Tam tersine, bizi motive ediyor.

* Türk müziğini severek dinliyorum. Belli bir tür ayrımım yok. Sezen Aksu'yu çok beğeniyorum. Eşim ise onun daha büyük hayranı.

* Çok film seyrederim. Sevdiğim çok oyuncu var. İlk aklıma gelenler Dustin Hoffman, Al Pacino, Robert de Niro, Meg Ryan, Meryl Streep.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü