Pages

30 Ekim 2009 Cuma

Derbi Faturası Kesildi


Fenerbahce'ye 2 maç seyircisiz Keita ve Bilica'ya 3'er maç ceza
PFDK, Şükrü Saracoğlu'ndaki olaylı F.Bahçe-G.Saray derbisinin faturasını belirledi. F.Bahçe, sahaya atılan yabancı maddeler ve yardımcı hakem Tarık Ongun'un başından yaralanması nedeniyle 2 maçı seyircisiz oynayacak. Derbi öncesi çıkan olaylarda Arda Turan'a yumruk attığı tespit edilen F.Bahçeli Bilica ve Carlos ile girdiği ikili mücadelede rakibine yumruk vurup kırmızı kart gören G.Saraylı Keita da 3'er maçtan men edildi.

***

İlk yarıyı kapattı

F.Bahçe'ye 2 maç seyircisiz cezası gelirken, Bilica ve Keita da 3'er maçtan men edildi.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), olaylı F.Bahçe-G.Saray derbisinin faturasını çıkardı. F.Bahçe, sahaya atılan yabancı maddeler ve yardımcı hakem Tarık Ongun'un başından yaralanması nedeniyle 2 maç seyircisiz oynama cezası aldı. Kanarya, 14. haftadaki Kasımpaşa ve 16. haftadaki A.Gücü sınavlarına boş tribünler önünde çıkacak.

Cimbom'a 10 bin lira
Maç öncesi çıkan Arda-Cristian kavgasına karışıp Arda'ya vurmaya çalışan F.Bahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Fabio Bilica'ya 3 maç men cezası gelirken, Roberto Carlos'a attığı yumruk nedeniyle kırmızı kart gören G.Saraylı Keita da 3 maçla cezalandırıldı. Bilica Beşiktaş derbisinde oynayamayacak. G.Saray'a da ayrıca 10 bin liralık fatura çıkarıldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü