Pages

27 Kasım 2009 Cuma

Son Nokta Carlos Lig Sonu Gidiyor


F.Bahçeli yöneticiler, sık sık Brezilya'ya döneceğini dile getiren süper yıldıza "Sezon sonuna kadar bizimlesin" dedi.


F.Bahçe'nin yıldızı Roberto Carlos'un son dönemde Brezilya ve İspanya medyasına sık sık "Devre arasında ülkeme döneceğim" demesi sonunda yöneticilerin tepkisini çekti. Yöneticilerin, tecrübeli futbolcuya "Biz seninle ve menajerinle bu konuyu konuştuk. Şampiyonluğa giderken seni bırakmaktan yana değiliz. Sezon sonuna kadar takımda olmanı istiyoruz. Sezon
bitiminde ise seni muhteşem bir törenle ülkene göndereceğiz" dediği öğrenildi. Yöneticilerin, Carlos'un "Gitmek istiyorum" şeklindeki açıklamalarının takım arkadaşlarını da huzursuz ettiğini belirttiği ve şunları söylediği kaydedildi: "Bu tür demeçler motivasyon bozulmasına neden olur. Senden futbolunla ve tecrübenle takıma olumlu katkılarının devam etmesini bekliyoruz. Şampiyonluk yarışı kızıştı. Bu yarışı kazanmak için el ele verip tüm gücümüzle mücadele etmeliyiz. Mutlu sona ulaşınca Türkiye'den krallar gibi gidersin."

Şimdi de menajeri konuştu
Carlos'un menajerlerinden Fabiano Farah, önceki gün Peru'nun Libero gazetesine yaptığı açıklamada, "Roberto'nun karısı Mariana, çocuğunun Brezilya'da doğmasını istiyor. Bu nedenle Roberto'ya baskı uyguluyor. Roberto, 20 Aralık'taki Trabzon maçından sonra ülkesine dönebilir" ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü