Pages

15 Aralık 2009 Salı

Bir Tranfer Bombası Daha


Sportif Direktör Aykut Kocaman ve Teknik Direktör Daum'un hedefi Avrupa ligleri tecrübesine sahip, fizik üstünlüğü de bulunan tipteki golcüler.

Guiza'dan verim alamayan ve Semih'in de geçen yıllardaki formuna oranla zayıf bir grafik çizmesi golcü transferini şart hale getirirken, Zigiç'n Roma ile olan flörtünün sonucu bekleniyor.

Devre arasında Güiza'yı Valencia'ya satarak bu kulüpten Zigic'i almanın hesaplarını yapan Fenerbahçe Yönetimi'nin Serie A ekiplerinden Roma'ya sıcak bakan Zigiç'i ve menajeri Milan Calasan'ı ikna etmeye çalışıyor.

Valencia Guiza'yı istememesi halinde de Zigiç'i almak isteyen Sarı-Lacivertliler , gerekirse İspanyol oyuncuyu da kadroda tutarak takım içinde rekabet yaratmaya çalışacak.

2.02 boyundaki Zigiç'ten olumsuz yanıt alınması halinde ise Sevilla'nın Brezilyalı yıldızı Luis Fabiano'yu transfer etmeyi düşünen Fenerbahçe'nin, diğer alternatifleri de hazır tuttuğu öğrenildi.

Fabiano'nun 2010-2011 sezonu sonuna kadar kulübüyle sözleşmesi bulunduğu ve 29 yaşındaki golcünün yüksek bonservis bedeli şimdilik Fenerbahçe yönetiminin elini kolunu bağlayan önemli bir etken.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü