Pages

20 Ocak 2010 Çarşamba

Corinthians yönetimi, yıldız futbolcu için 12 milyon euro istedi, Aykut Kocaman "Bu para fazla" deyince "İki yıl sonra 40 milyon euro'ya satarsınız" k


Dünkü görüşmede önemli yol alındığı ve büyük ihtimalle anlaşma sağlanacağı öğrenildi. Bu transferi 10 milyon euro'ya bitirmeyi hedefleyen Kocaman istediğini elde ederse, yönetici İlhan Ekşioğlu hemen Brezilya'ya gidecek ve resmi imzalar atılacak. Öte yandan Brezilya'nın Globo gazetesi de gelişmeleri yakından izliyor. Gazetede "Dentinho F.Bahçe'ye gidecek mi" denilirken, genç futbolcunun sarı-lacivertli formayı giymeye hazır olduğu vurgulandı.

Corinthians'lı Dentinho için Brezilya'da bulunan F.Bahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman müthiş bir pazarlığa girişti. Corinhians kulübüyle masaya oturan Kocaman, 20 yaşındaki futbolcu için 9 milyon euro önerirken, Corinthians kapıyı 12 milyon euro'dan açtı. Bunun üzerine Kocaman "Bu para çok fazla" deyince Brezilyalı yöneticiler "Hayır fazla değil, çünkü Dentinho'yu 2-3 yıl sonra 40 milyon euro'ya satabilirsiniz" ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü