Pages

17 Şubat 2010 Çarşamba

Lille, Fransa'da yenilmeyecek bir takım değil. F.Bahçe'nin işi ikinci maça bırakmamak için deplasmanda gol bulacağını düşünüyorum. Gervinho'ya dikkat etmemiz lazım


* Lille'in 2'si canlı, 8'i kasetten 10 maçını izledim. Lille özellikle iç sahada topa daha fazla sahip olmayı seviyor. Fakat kaybettikleri 6 maçın 5'inde topla daha fazla oynayan taraf onlardı.


* Bu yüzden F.Bahçe sabırlı olmalı, fazla gömülmeden orta alanın 1-2 metre önünden başlayarak rakibi karşılamalı.

* Lille belki de Avrupa'nın en hızlı oynayan takımı. Gervinho sağdan, Hazard soldan çok tehlikeli oluyor, ofsayta bile düşmüyorlar. Bu yüzden yavaşlığı nedeniyle Bilica çok dikkatli olmalı.

* Takımın yumuşak karınlarından biri ön libero Mavuba. Topla çıkarken baskı yiyince saçmalıyor. Emre ve Semih, bu futbolcuya pres yaparsa, oradan Fener'e çok atak şansı doğacaktır.

* Lille, Fransa'da yenilmeyecek bir takım değil. Ben Fener'in orada gol bulacağını ve yenilmeden döneceğini düşünüyorum.

* * *

LİLLE GENİŞ ANALİZİ

Fenerbahçe, tarihinin önemli maçlarından birine daha çıkacak. Ben de sizlere ekibimle beraber 2'sini canlı, 8'ini ise kasetten toplam 10 maçını izlediğim Lille ile ilgili yaklaşık 40 saat süren analizlerimin sonuçlarını paylaşmak istedim. Umarım Lille hakkında kafanızda bir fikir oluşturur. Lille, Belçika sınırında tarihi boyunca Roma'nın etkisi altında kalmış, 225 bin nüfuslu güzel bir Fransız şehri.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü