Pages

29 Nisan 2010 Perşembe

Madjid Bougherra için resmi teklif yapıldığını menajeri açıkladı. Milli oyuncu Afrika'da Cezayir ile sahne alacak


Liverpool da istiyor

F.Bahçe, performansını yeterli görmediği, son olarak Beşiktaş maçında penaltı noktasını kazarak tepki çeken Bilica'nın alternatifini İskoçya'da buldu. Fransa doğumlu, Cezayir asıllı Madjid Bougherra'ya teklif yapıldığı iddia edildi. Glasgow Rangers forması giyen 28 yaşındaki stoperin menajeri Farid Raayad, "Şu anda Liverpool, F.Bahçe ve Panathinaikos ile görüşüyoruz. Kararı Dünya Kupası sonrası vereceğiz" dedi.
Cazip bir teklif geldi
Glasgow Rangers'ın şampiyon olmasında büyük pay sahibi olan Bougherra, Dünya Kupası'nda Cezayir Milli Takımı ile boy gösterecek. Menajer Raayad, "Liverpol ciddi bir teklif yaptı. Ancak bu transfer Benitez'in kalmasına bağlı" derken F.Bahçe'nin teklifinin de cazip olduğunu söyledi. İskoç ekibi ile 2012'ye kadar sözleşmesi olmasına rağmen Bougherra'nın 6 milyon pound'a alınabileceği belirtildi.
Kafa toplarında etkili
Güçlü fiziği ve kafa toplarındaki etkisiyle bilinen Bougherra, 2008'den beri Glasgow Rangers'ta oynuyor. Bu sezon erken ilan edilen şampiyonlukta büyük payı olan "Magic" lakaplı oyuncunun fiyatının Dünya Kupası finallerinden sonra artacağı konuşuluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü