Pages

28 Nisan 2010 Çarşamba

"Urfalılar bizi destekleyecek. 27 yıllık Türkiye Kupası hasretimizi, peygamberler şehrinde sona erdireceğiz"

Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, "27 yıllık Türkiye Kupası hasretimiz peygamberler şehri Şanlıurfa'da sona erecek" dedi. 5 Mayıs'ta Trabzonspor ile finalde karşılaşacakları GAP Arena Stadı'nda incelemelerde bulunan Özdemir; "Kayseri'de, İzmir'de, iki kere de İstanbul'da oynayıp kazanamadık. Taraftarlarımız bu kupanın özlemini çekiyor. Şanlıurfa'nın uğur getirmesini diliyoruz" dedi.


STAT FULL OLACAK
İyi konsantre olup iyi futbol oynayarak futbolseverlere güzel bir maç izlettireceklerini ve kupayı da alarak İstanbul'a döneceklerini iddia eden Özdemir şunları söyledi: "Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'u düşündüğümüzde, Güneydoğu Anadolu'da en çok taraftarı olan takımın Fenerbahçe olduğunu biliyorum. Şanlıurfalılar, Fenerbahçe'yi destekleyeceğini söyledi. Stat full olacaktır. İyi olan kazanacak."

GAP ARENA HAZIR
Şanlıurfa GAP Arena Stat Müdürü Ekrem Gerginci, 5 Mayıs'a hazır olduklarını açıkladı. Gerginci, "Stadımızın çim zemini yetkililer tarafından beğenildi. Işıklandırma sistemi tamamlandı. Bir tek, ışıklandırmada açıların ayarlanması kaldı. Lazerle yapılacak bu iş de cuma gününe kadar bitmiş olacak. Artık maçın gece ya da gündüz oynanması konusunda takdir federasyonun" şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü