Pages

16 Aralık 2011 Cuma

Alex'in de olumlu referans verdiği 30 yaşındaki Sambacı, Antalya maçının ardından İstanbul'a getirilecek.

Çalkantılı günler geçiren Fenerbahçe’de bir taraftan da hızla ikinci yarının planlaması yapılıyor. Uzun bir süredir santrfor arayan sarı lacivertliler ilk olarak Santos takımından Borges ile görüştü. Bu oyuncu ile şartlar uyuşmayınca rota yine Brezilya’ya çevrildi. Bu sefer Vasco Da Gama’nın tecrübeli golcüsü Alecsandro takibe alındı. Güçlü fiziği, çabukluğu ve gol vuruşlarındaki becerisi nedeniyle aranan kriterlere uyan tek isim olarak belirlenen 30 yaşındaki yıldız için yapılan görüşmeler tamamlandı.


3 YILLIK İMZA
Hürriyet gazetesinin haberine göre; F.Bahçe’deki Brezilyalılar Alex, Cristian ve Bilica’nın da yakından tanıdığı sambacı adına bu oyunculardan da olumlu görüş alınınca transfer bitirildi. Futbolcu, menajerleri ve kulübü ile varılan anlaşma sonrası 3 yıllık sözleşme yapılacak. Kulübüne 1 milyon Euro bonservis bedeli verilecek olan Alecsandro yıllık 1,5 milyon Euro alacak.

ÖZDEMİR'İN HEDİYESİ
Sarı lacivertlilerin yeni golcüsünün bonservis bedeli ve ilk yıl alacağı ücretle birlikte toplam 2,5 milyon Euro’luk maliyeti Baskan Vekili Nihat Ozdemir tarafından karşılanacak. Özdemir böylece, geçtiğimiz hafta Aykut Kocaman ile yaptığı görüşmede verdiği sözü de yerine getirmiş olacak. Kesin anlaşmaya varılan Alecsandro, Trabzon ve Antalya maçlarının ardından İstanbul’a getirilecek. Öte yandan orta sahaya da takviye planlayan Kocaman, G.Birliği’nde oynayan 1991 doğumlu ümit milli Soner Aydoğdu’nun transferini istedi.

Alecsandro kimdir?
- Tam adı: Alecsandro Barbosa Felisbino
- Doğum tarihi: 04.02.1981
- Yaş: 30
- Boy: 1.83
- Ülkesi: Brezilya
- Takımı: Vasco Da Gama
- Pozisyon: Forvet-Santrfor
- Oynadığı takımlar: Vitoria, Sport, Ponte Preta, Cruzeiro, S.Lizbon, Al-Wahda, Internacional, Vasco Da Gama

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü