Pages

23 Aralık 2011 Cuma

Hedef LopezSantrfor arayışlarını dört koldan sürdüren Sarı-Lacivertliler, Arjantinli golcü Lisandro Lopez'i de listesine aldı. Yönetimin 28 yaşındaki golcü için Olympique Lyon'a teklif verdiği öne sürüldü


Gol yollarındaki etkisizliği, Antalya deplasmanında bir kez daha açıkça görülen Fenerbahçe’de santrfor arayışları tüm hızıyla sürüyor. Sarı-Lacivertliler’in, Olympique Lyon’un Arjantinli golcüsü Lisandro Lopez’le (28) ilgilendiği ileri sürüldü.
Kulüp ve oyuncu arasında görüşmeleri yürüttüğü iddia edilen menacer Doğan Ercan, Radyospor’dan Özgür Sancar’a yaptığı açıklamada, “Lopez ve menaceriyle görüştük, oyuncunun fikri Arjantin’e dönmekten yana. Belli bir sakatlık döneminin ardından takıma döndü; şimdi oynuyor; ancak fikri futbol hayatını ülkesinde sürdürmekten yana. Menaceri Fenerbahçe’den gelen teklife sıcak bakıyor ve oyuncuyu ikna etmeye çalışıyor. İki olasılığı da barından bir transfer süreci; transferin maliyeti ise 5 ile 6 milyon Euro arasında” ifadelerini kullandı.

Sakatlıktan kurtuldu
Futbola Racing Club’ta başlayan Lopez, kanatlarda da oynama özelliğine sahip... Lopez, 2005 yılında Porto’ya, 2009’da ise 24 milyon Euro karşılığında Lyon’a transfer oldu. 7 kez Arjantin Milli Takımı’nın formasını giyen Lopez, sezon başındaki sakatlığının ardından yeniden formasına kavuştu ve Lyon’u üst sıralara taşımaya başladı. Arjantinli oyuncunun, 2009 yılından bu yana formasını giydiği Lyon’da 68 maçta 38 golü bulunuyor.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

oğuzhan lütfen affet benii..

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü