Pages

17 Şubat 2012 Cuma

Eski takımımda duran topları ben kullanıyordum, burada Alex var. Fırsat bulabilirsem gol atacağımFenerbahçeli futbolcu Reto Ziegler, gol atma konusunda Alex'in önünü tıkadığını söyledi. FB TV'ye konuşan futbolcu, "Eski takımımda duran topları ben kullanıyordum. Milli takımda da aynı şekildeydi. Fenerbahçe'de ise Alex var. Duran toplar idmanlarda çalıştığım bir şey aslında. Her yıl 5-6 asistim ve 2 civarında golüm vardı. Fırsat bulursam ben de duran toplardan gol atacağıma inanıyorum" ifadesini kullandı.

TALİPLERİM VAR

Aldığı transfer teklifleriyle konuşulan Ziegler, F.Bahçe'de kalıp kalmayacağı şeklindeki soruya ise şu yanıtı verdi: "Direkt kontağım olmasa da benimle ilgilenen kulüpler olduğunu biliyorum. Sezon sonuna kadar F.Bahçe ile sonra da 3 yıl Juventus'la kontratım var. Şu an Fenerbahçe'ye konsantre oldum.
Ne olacağını söylemek şimdiden zor. F.Bahçe'de çok mutluyum."

BAŞKANI GÖRMEK İSTİYORUM


Başkan Yıldırım'ı görmeyi çok istediğini belirten Ziegler, "Şu ana kadar bunu gerçekleştiremedik ama organize edilmesini istedim.Takımla ilgili çok güçlü bir motivasyon olduğunu biliyorum. Çıktığı zaman da buna devam edecek" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü