Pages

15 Şubat 2012 Çarşamba

Türk futbolunu derinden sarsan şike davası kapsamında ilk duruşma yapıldı.Futbol şike davası Silivri'de görülmeye başlandı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 23'ü tutuklu 93 sanık hakkında açılan dava İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nde görüldü. 

Türk futbol tarihi adına oldukça önemli olan bu davada ilk gün sona erdi. İlk günün tüm ayrıntılarını haberin devamında bulabilirsiniz.

Silivri'deki büyük duruşma salonunda görülmesine bugün başlanan duruşmanın Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü de görülmeye devam edeceği ve dört gün süreyle 401 sayfalık iddianamenin 3 TRT spikeri tarafından okunacağı belirtildi. 21 Şubat Pazartesi gününden itibaren ise davanın Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'nde görülmeye devam edilecek.

"UMARIM HERKES SEVDİKLERİNE KAVUŞUR"


Bu arada Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci duruşma sonunda "Salonda bulunan herkesin Sevgililer Günü kutlu olsun. Umarım herkes yakın zamanda sevdiklerine kavuşur" demesi dikkat çekti. 

Duruşmanın saat 09.30'a ertelendiğini belirten Ekinci, "Yarın bu salonda Balyoz Davası görülecek. O yüzden bu dava küçük salonda görülecek" şeklinde konuştu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü