Pages

3 Mart 2012 Cumartesi

Brezilya ekibinin başkanı Odone, "Alex için girişimlere başladık" dediBrezilya basını, Alex'in ülkeye dönmesi üzerine daha sık konuşmaya başladı. Geçen pazartesi Gremio Başkanı Paulo Odone ile kulübün CEO'su Paul Pelaipe ve teknik direktör Luxemburgo arasında yapılan görüşmede Alex'in durumu konuşulmuştu. Bu toplantıyla ilgili Zero Hora gazetesi sürpriz bir iddia ortaya attı. Luxemburgo'nun, görüştüğü Alex'ten Brezilya'ya dönüş sözü aldığı belirtildi.

10 MİLYON EURO'YA MAL OLACAKF.Bahçe ile 2013'e kadar sözleşmesi bulunan Alex'ten bu sözü alan Luxemburgo'nun, Greimo yönetiminden sarı-lacivertli kaptan için resmi temas başlatılmasını istediği vurgulandı. Odone, "Luxemburgo'nun istediği oyuncularla ilgili girişimlere başladık. Alex de listede" dedi. Zero Hora, Alex'in Gremio'ya 10 milyon euro'ya mal olacağını da yazdı.

HAYALİ HOCALIKAlex de Souza blogmundoazul. com'a verdiği röportajda, Türkiye'de kalırsa hocalık yapacağını söyledi. Brezilya'ya dönmesi halinde ise idari bir görev düşündüğünü belirten kaptan, F.Bahçe'de bu kadar uzun süre kalmasının nedenini "Hayat kalitesi ve huzur" diye açıkladı. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü