Pages

31 Mayıs 2009 Pazar

Enrique Sanchez Flores


Sarı-lacivertli ekibin başkanı Yıldırım'ın, Betis'in de istediği Benfica'nın İspanyol çalıştırıcısı ile görüştüğü ileri sürüldü.


Luis Aragones ile yolları ayırmasına kesin gözüyle bakılan Fenerbahçe'de sürpriz bir hoca gündeme geldi... Portekiz basını, Rijkaard, Daum, Scolari gibi önemli teknik adamlar ile adı anılan sarı-lacivertli ekibin, Benfica'nın İspanyol hocası Enrique Sanchez Flores ile ilgilendiğini ileri sürdü.
Başkan Aziz Yıldırım'ın, 44 yaşındaki Flores ile bire bir görüştüğünü iddia eden Diario de Noticias gazetesi, genç teknik adamın düşünmek için süre istediğini vurguladı.

AVRUPA LİGİ BİLETİ
Fenerbahçe'yi yeni sezonda yine bir İspanyol'un çalıştırabileceğini ileri süren Diario de Noticias, tarafların ilk görüşmesinin son derece olumlu geçtiğini ve Flores'in kararını 1 hafta sonra bildireceğini duyurdu. Benfica ile Portekiz Lig Kupası'nı havaya kaldırmayı başaran başarılı teknik direktör, ligde ise beklentilerin altında kaldı. Benfica, ligi şampiyon Porto'nun 11 puan gerisinde 59 puanla 3. sırada bitirerek, UEFA Avrupa Ligi'nde ön eleme oynamaya hak kazandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü