Pages

4 Ekim 2011 Salı

Türk Gibi Güçlü


İsviçre'nin; Galler ve Karadağ ile oynayacağı iki maç için milli takım kampına katılan Reto Ziegler, Türkiye'deki yaşantısı ve Fenerbahçe hakkında konuştu.

Türkiye'ye geldikten hemen sonra, ne kadar doğru bir karar verdiğini anladığını söyleyen İsviçreli oyuncu için La Matine gazetesi, 'Reto Ziegler Türk gibi güçlü' başlığını kullandı.

Ziegler, "Benim yerim burasıymış. Bu kulüpte uzun yıllar oynayıp, arkadaşlarımla birlikte büyük başarıların altına imza atmak istiyorum" derken konuşmasını şöyle sürdürdü: "Takım arkadaşlarımla Türkçe'nin dışında, İngilizce ve Fransızca konuşarak anlaşıyoruz. Üç tercüman arkadaşımız da sürekli bizlerle beraber ve lisan konusunda sorun yaşamıyoruz. Şu ana kadar ligde iyi bir performans sergiledik ve hocam Aykut Kocaman ile aram çok iyi. İstanbul'da adeta küçük bir cennetteyim."
'Anadolu yakası daha sessiz'
Boğaz'ın ikiye böldüğü İstanbul'un harika bir şehir olduğunu söyleyen Reto Ziegler, Anadolu yakasında oturduğunu ve kendisinin oturduğu bölgenin, İstanbul'un Avrupa yakasına oranla daha sessiz ve sakin olduğunu söyleyerek açıklamalarını noktaladı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü